PartyzanciAK » Śledztwo IPN?

Śledztwo IPN?

CHCĄ PRAWDY W SPRAWIE OGNIA

PDFDrukujEmail

 

 

DLACZEGO PRACOWNICY IPN BOJĄ SIĘ PRAWDY?

PDFDrukujEmail

 OFIARA OGNIOWCÓW - CIAŁO KOBIETY ODNALEZIONEJ NA CZERWONYCH MŁAKACH. WIELOKROTNIE ZGWAŁCONA, ROZEBRANA, ZASTRZELONA I ZAMARZNIĘTA . W POCHWIE WŁOŻONE MIAŁA GAŁĄZKI JEDLINY. NA CZERWONYCH MŁAKACH JEST CMENTARZ OFIAR OGNIOWCÓW W  WĄWOZIE. WEDŁUG W.WIELOWSKIEJ ŚWIADKA TAMTYCH CZASÓW BYŁO ZRZUCONYCH W JEDNYM MIEJSCU OKOŁO 100LUDZKICH CIAŁ.

 

DLACZEGO IPN KŁAMIE

PDFDrukujEmail

Korkuć zdobył popularność na szerzeniu NIEPRAWDY dotyczącego działalności Ognia. Nigdy nie zadał sobie trudu by zbadać temat dogłębnie, jedynie co go interesowało to Ubowskie dokumenty, które miałem możliwość przeglądać. Szokuje mnie fakt opisywania bohoaterstwa "Ognia" i całokowite pomijanie faktów dokonywanych na ludności cywilnej - przez niego i podporządkowane jemu oddziały  grabierzy, zabójstw, tortur i wymuszeń, które są w tych Ubowskich dokumentach.

Ślepy i głuchy doktor nie powinien się zajmować się historią. Jeśli robi się politykę, to zapraszamy do jakiejś partii....

Historycy powinni a raczej muszą być obiektywni.

Nie pozwolimy jako dzieci i wnuki żołnierzy AK poniewierać pamięć naszych przodków tylko dlatego, że dzięki opracowaniom pobierznej historii doktor zarabia niezła kasę wydają błędne historycznie publikacje za publiczne pieniądze.

 

DOWODY I OPINIA PREZESA AKOWCÓW K.GUZIKOWSKIEGO

PDFDrukujEmail

 Nie ma żadnych dokumentów świadczących o wielkich dokonaniach Konfderacji Tatrzańskiej. Była to organizacja cywilna. Suski zaprosił Get Getyńskiego do współpracy jako włodarza wojsowego na tym terenie. Nieprawdą jest, że z ramienia Konfederacji wykonywano wyroki na konfidentach. Ani "Dusza", ani "Lampart" ani - co jest absurdem "Ogień" nie wykonywali żadnych wyroków śmieci z polecenia Konfederacji. Konfederacja miała problem z wykluczeniem największego szpiega niemieckiego ze swych szeregów, ponieważ warunkiem wydania wyroku była jednomyślność wszystkich.                                                                                    

...jak pisze szef poskiego wywiadu na terenie Nowego Targu  Wraubek to Jadwiga Apostoł Staniszewska nie zgodziła się na to - była w nim zakochana. Zamiast zlikwidować pseudo artystę którego darzono zaufaniem  otrzymał on pełną informację i jako szpieg przekazał informację właściwym organom. Niemcy rozpoczeli aresztowania 95% organizacji. Większośc zgineła podczas przesłuchań w Palace, konfrontacji np. w Waksmundzie. Skala aresztowań była ogromna...

Książka Leczykiewicza Konfederacja Tatrzańska to splot domysłów i wymysłów. Pisana pod zamówienie Stronnictwa Ludowego ściśle podporządkowanemu władzy komunistycznej. Jej autor Leczykiewicz to minister w Rządzie Polski Ludowej w  stopniu  ministra.

Sprzeciwiający się tym bzdurom Tadeusz Morawa żołnierz AK i WiN zagrożony był procesem za nieakceptowanie zawartych tam "faktów" i demaskowanie akcji i zdarzeń których nie było.

Opierając sie na tej publikacji j/w czy opracowaniach Korkucia można wyciągnąć wnioski nierzetelne i nie mające nic wspólnego z faktami historycznymi

 

ODPIS ORGINAŁU DZIENNIKA OGNIA

PDFDrukujEmail

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2

Kanały RSS

© 2008 Partyzanci AK

Poprawny? XHTML i CSS.