PartyzanciAK » Aktualności

Aktualności

J.WIDEJKO PRZEPRASZA MORAWĘ NA PODHALE24

PDFDrukujEmail

 http://podhale24.pl/images/header-logo-200.png

rozmaitości

Oświadczenie Jerzego Widejko (ogłoszenie płatne)

25.03.2016 13:25 / czytano: 66 / powrót

W związku z opublikowanym na portalu podhale24.pl artykułu autorstwa Sabiny Palki pt: "Gorszące sceny podczas nowotarskiej sesji. Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej chce by odebrano "Jureczkowi" odznaczenia" przepraszam Tadeusza Morawę, pisarza i członka Polskiego Towarzystwa Historycznego za wypowiedź wskazującą. iż ojciec Pana Morawy miał należeć do Milicji Obywatelskiej w funkcji śledczego, co jest oczywistą nieprawdą. Wyrażam głębokie ubolewanie z powodu tejże wypowiedzi i jej opublikowania.

Jerzy Widejko

 

 

PTH NOWY TARG - OGIEŃ DONOSIŁ NA AK

PDFDrukujEmail

RUSZYŁO ŚLEDZTWO IPN CHOCIAŻ NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE DA SIĘ TO ZROBIĆ

 

FAŁSZOWANIE HISTORII

PDFDrukujEmail

 

 

NA KAŻDYCH ZWŁOGACH OGIEŃ ZOSTAWIAŁ KARTKĘ   "AK OGIEŃ" - DLATEGO ŻYDZI DO TEJ PORY PRZYPISYWALI TE MORDY AKOWCOM. NAWET W AKTACH UBOWSKICH STARANNIE SEGREGOWANO PARTYZANTÓW NA - BANDA AK LUB BANDA OGNIA. DLATEGO TEŹ AKOWCY ZNAJĄC DZIAŁALNOŚC DEZERTERA OGNIA ZAWSZE ZDECYDOWANIE ODCINALI SIĘ OD NIEGO.

FILM NA YOU TOUBE - TAKO PROWDA 1 ORAZ TAKO PROWDA 2 TO DOKUMENTY KTÓRE WARTO ZNAĆ

 

 

PRZYSIĘGA W ODDZIALE "OGNIA". JAKO DEZERTER  Z ARMII KRAJOWEJ WSPÓŁPRACOWAŁ Z NKWD I PRZEŚLADOWAŁ AKOWCÓW WSPÓŁPRACUJĄC Z POLSKIMI KOMUNISTAMI TAKIMI JAK LECZYKIEWICZ, SKUTELLI, ITP.

 

OFIARY BANDYTYZMU W POLSCE PO WOJNIE

PDFDrukujEmail

OFIARA OGNIOWCÓW - CIAŁO KOBIETY ODNALEZIONEJ NA ZIELONYCH MŁAKACH. WIELOKROTNIE ZGWAŁCONA, ROZEBRANA, ZASTRZELONA I ZAMARZNIĘTA . W POCHWIE WŁOŻONE MIAŁA GAŁĄZKI JEDLINY. NA ZIELONYCH MŁAKACH POD JAWORZYNĄ JEST ZAPOMNIANY CMENTARZ OFIAR OGNIOWCÓW W  WĄWOZIE. WEDŁUG W.WIELOWSKIEJ ŚWIADKA TAMTYCH CZASÓW BYŁO ZRZUCONYCH W JEDNYM MIEJSCU OKOŁO 40 LUDZKICH CIAŁ.

 TEKST WYRAŹNY W ZAŁĄCZNIKACH - KRWAWY KAT PODHALA

 

POWIESZONE POLSKIE DZIECI OFIARY BANDYTYZMU 

 


Kanały RSS

© 2008 Partyzanci AK

Poprawny? XHTML i CSS.